Ωραιο κουπονακι, πολλες ευκαιριες και ελπιζω να τις εκμεταλευτουμε.Παμε να δουμε τι εχουμε.
Απο τη μια εχουμε μια ομαδα που φετος με το ποδοσφαιρο που παιζει δν αξιζε να ειναι φετος Πρεμιερ λιγκ.Για την μπολτον μιλαμε.Εχει κανει ενα καλο σερι τελευταια και ειναι 5 ματς αητητη για πρωταθλημα και κυπελλο.Απο την αλλη εχουμε την σοβαροτερη Λιβερπουλ των τελευταιων 15 χρονων που παει φουλ για πρωταθλημα.Επιστρεφει ο Τορρες σημερα ενω μοναδικη απουσια ειναι ο αρμπελοα..Παω με το διπλο που ειναι και το δυνατοτερο σημειο μου για σημερα.
- 320 Ντονκαστερ-Ιπσουιτς 2
Θα κοντραρω την ομαδα του φιλου μου του Στελιου (για οσους δεν το ξερουν ειναι ντονκαστερ).Η οποια ειναι ουραγος και ετοιμαζει βαλιτσες για την ΑΓ1 .Παμε με την φορμα της Ιπσουιτς που δειχνει να ξυπναει..
Ομαδα ετοιμη για ΑΓ2 η Μπερτον που παρουσιαζεται σοβαρη σε ολα της τα παιχνιδια και λογικα δεν θα εχει προβλημα απεναντι στην αδυναμη Λουις.
Ελπιζω να μην πεσω στο 'μιλητο' της β΄ Ιταλιας.Καθαρα αγωνιστηκα οι ομαδες ειναι η μερα με την νυκτα..
Μετα την τεσσαρα στη Γαλατα δν νομιζω να σκονταψει στη Ανκαρασπορ..Τουλαχιστον αν θελει πρωταθλημα.
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
Ενα μεγαλο σημειο που μου αρεσει ειναι η
Λεβερκουζεν στον Ασσο..
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ