![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiJHB7aCaWMuCPqtLa_OG0PTA_6kKC3SiXr24l46tNvT97KMrKSGCIKa8aJwvjRikNFic5yPNd8oRndv6ZYp5WrpenfLl1xQWQJbRI42AzSXLEsqi25aqKYDsX-OD-DMmdq20q-V4I_gY8b/s320/van-der-sar_580x435.jpg)
Το σηκωσε και το παγκοσμιο κυπελλο συλλογων η Μαν Γιουν .Μολις τωρα τελειωσε ο αγωνας (0-1) , ενας αγωνας συναρπαστικος ως προς την εξελιξη του, με τον Ροναλντο να κανει εκπληκτικα πραγματα και το Φαν Ντερ Σαρ να σωζει 3 -4 φορες εκπληκτικες επεμβασεις. Παντως για να ειμαστε δικαιοι η Μαντσεστερ δεν ενθουσιασε και ιδιαιτερα με την αποδοση της αλλα νομιζω οτι μιλησε η κλαση του Ροναλντο και του Ρουνει και τελειωσαν το παιχνδι.
Το betwithstelios πρωτο και στην ενημερωση !!!