![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjHUQhy4zSDM_gqasv5bAKsO85jX-sC0gmXEhsEONfbrlMxOcYtEx5zBHS_tE0LcxhsKTDD815qSvcf6qAkWvDwxXLgLfdhDN7TY2XVFVWxQu14g80NYP7sCiVQT7pa1k2olaTNhiKAw_Qm/s320/GetAttachment.aspx.jpg)
Καλημερα πολυ καλα τα πηγαμε χτες αφου χασαμε μονο τον ασσο της Ουντινεζε .
Ενω πιασαμε και το 2 της Ιντερνασιοναλ(3,00 η αποδοση ) . Επισης διακαιωθηκαμε πληρως σε αυτο που γραφαμε απο την τριτη οτι ο οπαπ θα ριξει πολλες αποδοσεις μιας και ειναι αρκετα υψηλες .Νομιζω οτι για μερα κυπελλου πηγε παρα πολυ καλα . Εντυπωση μου εκανε η υψηλες αποδοσεις, σε σχεση με τις εταιριες του εξωτερικου, στα φαβορι του κυπελλου ελλαδος , παντως περασαν ολα και πληρωθηκε πολυς κοσμος .
Ηδη εχω ξεκινησει να κοιταζω το κουπονι του σαβ/κου ,εχει ενδιαφερον .
Οποτε τα λεμε το σαββατο ,οπου και αυτο το Σαββατο θα ανεβασω τις προτασεις μου νωρις , κατι που προσπαθω να κανω τα τελευταια σαβ/κα αφου ελαβα αρκετα mail που μου ελεγαν να ανεβαζω πιο νωρις τις προτασεις .