![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhocMpl_K2vRHQcuEYs5ma-2YL4vQyvyRmx43vGys1GCyhQ7TctVbSqmRVdx2Nf8c1SUtJyFelbJD9ZSUdMi_NmyqEu7CS72HjyLWvXIAy78gH1nKQF5M6XXf0kZkPHNZZRycQqjBfo-Eo/s320/ob.jpg)
Και την είδηση δεν μπορούσε να την δώσει άλλος εκτός από τον Θανάση Γιαννακόπουλο. Με το που μπαίνει στο παρκέ γύρω στης 19:00 παίρνει το μικρόφωνο εν μέσω αποθέωσης και ζητά την προσοχή όλων και ανακοινώνει ότι ο Ομπράντοβιτς θα είναι για άλλα δύο χρόνια στο παναθηναϊκό. Και φυσικά στο άκουσμα της είδησης ο κόσμος ξέσπασε σε χειροκροτήματα. Κατά τα άλλα η φιέστα ήταν φαντασμαγορική, αυτός που έδειχνε τρελαμένος ήταν ο Σάρας και εισέπραξε όχι άδικα το πιο δυνατό χειροκρότημα.