Μετα απο πολυ καιρο (λογω σπουδων) ειμαι και παλι εδω...Για σημερα εχω μια τριαδα πιστευω αρκετα καλη...Η οποια ειναι:
Πιστευω οτι η Ιντερ δεν εχει περιθωρια για αλλες απωλειες βαθμων.Ειναι αναγκασμενη να παρει τη νικη απεναντι σε μια αδυναμη ομαδα.Να θυμησω οτι την επομενη αγωνιστικη υπαρχει το ντερμπυ Ιντερ-Μιλαν, οποτε φανταζομαι θελει να εχει μια αβαντα η Ιντερ
Εδω απλα παω με την ποιοτικότερη και καλυτερη ομαδα.Σε καλη κατασταση η Γκενκ προερχεται απο την μεσοβδομαδη πρόκριση εναντι της Γανδης για το κυπελλο..
Και θα κλισω την τριαδα μου με ενα απο τα οβερ:
- 328 Αντερλεχτ-Μονς
- 327 Χερενφειν-Μπρεντα