![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEijawytY-PRxIHqJndSD7w6528ctpZxozHBecZaa3XIbtWhPDhyphenhyphenH00pIeBguPBfC90HjDuLBJSsm-J32mHth0L02Yx_hnrWV8I2zBomiCLOtpQUtqEoYx_B8NxMNhHTTPYn9Ymed1Lz0N6T/s320/OlympiacosBenfica16_b.jpg)
Καλημερα σας.Καταπληκτικη βραδια χτες στο καραοσκακη.Επιτελους ο Ολυμπιακος επαιξε σοβαρη μπαλα χωρις να αφησει περιθωρια στην Μπενφικα.Απο το ημιχρονο ειχαν ολα κριθει.5-1 το σκορ με τους Ντιογκο-Μπελουτσι-Γκαλεττι να κανουβ οργια χωρις βεβαια οι υπολοιποι να πηγαινουν πισω.Σπουδαια νικη που τον φερνει πιο κοντα στην προκριση.Ενα ειναι βεβαιο.Με τετοια μπαλα, ο Ολυμπιακος δν θα εχει αντιπαλο στο Ελληνικο πρωταθλημα και ειδικα στι καραισκακη οπου ειναι πραγματικο φρουριο, ενω μπορει να ελπιζει και σε μια καλη πορεια στο ουεφα